5 КНИГ НА ЛІТО

Діти-школярі вже насолоджуються серединою літніх канікул. Свобода! Поза тим, старі портфелі нагадують, що на канікули задали купу різних завдань, про які зараз згадувати не хочеться. Хочеться чогось легкого, веселого і невимушеного. Адже ж канікули! Чом би не подумати про книжку. Та не ту, що маячить у шкільному списку літератури на літо, а ту, яку сам знайшов в магазині, бо у неї смішна назва, гарна обкладинка, а коли почав читати перші рядки, захопила тебе по самі вуха, і ти вже не можеш з нею розлучитись. 

 

Пропонуємо вам сьогодні підбірку книг, які можна прочитати влітку:

  1. « Всеволода Нестайка. Кося Вухань, Вовчик Вовченко, Колька Колючка та багато інших звіряток з чудернацькими іменами та прізвищами своїми пригодами змушували до сліз сміятися ще наших з вами батьків. Але історії, розказані у цих оповідках, здається, будуть актуальними завжди. Чого тільки варте ім’я вчителя фізкультури!
  2. Письменниця Барбара Космовська – знана в Польщі авторка романів для підлітків. Її книги про 16-річну Агнешку (яку всі називають Бубою) – це ланцюжок побутових історій та ситуацій, у які сучасний підліток має всі шанси потрапити, проте не завжди знає, як із них виходити.

Ідеться і про стосунки з батьками та друзями, і про власні різноманітні зацікавлення, і про родинний побут, і про серйозніші речі, як-от азартні ігри чи пияцтво. Читачів “Буби” також приваблює легкий гумор і таке потрібне для підлітків оптимістичне ставлення до дійсності та клопотів у власному житті.

  1. «Борошняні немовлята» Енн Файн

Обкладинка справді цікава і вже цим притягує читача. Про цікавий шкільний експеримент, який змушує дітей протягом 21 днів піклуватися про мішечок із борошном. Годі й казати, що в авторки бурна уява. Але це цікаво. Звісно, тут ви не зустрінете крутих поворотів чи карколомних переломів. Можливо, так і краще, оскільки книга адресована дітям від 11 до 15 років.

  1. «П’єр і місто лабіринтів» Хіро Камігакі, Чіхіро Маруяма

Це не просто книга, а  книга-гра. Тут майже немає тексту, але є багато малюнків. Для чого потрібні такі книги? Вони розвивають моторику та уважність у діток, допомагають сконцентруватися. Іншими словами книга-квест, де кожна сторінка новий лабіринт і вашій дитині потрібно знайти ключі та потрібних героїв.

  1. «Джунглі в долині Мумі-тролів» Туве Янссон

Нестандартна форма подачі дитячої історії в коміксі від фінської авторки. Героями історії є сім’я Мумі-тролів, авторка вигадала її під час Другої Світової Війни. Туве Янссон розповідає про скрині з тропічним насінням, яка прибула до берега, а Мумі-мама висіює його й  у долині Мумі-тролів заполонили густі тропічні хащі. Комікс несе за собою цікаву розв’язку: як впораються з цим Мумі-Тролі?

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти