WIKIUA.ORG

Проблема:
Інформація про чиновників, вчителів, лікарів, героїв, що знаходиться в мережі Інтернет є розпорошеною, неповною, а часом неправдивою і закритою, та недоступною для громадськості.

Цілі проекту:
Створення єдиного інформаційного ресурсу, який би висвітлював всю доступну і об’єктивну інформацію про чиновників, лікарів, вчителів, героїв України. Для того щоб кожен міг ознайомитися з біографією та вчинками тих людей, які відіграють важливу роль у житті суспільства та розбудові України.
Мета проекту:
Створити прозору систему для оцінки діяльності людей, які займають відповідні посади (чиновники різних рангів, вчителі, лікарі, герої), щоб кожен міг самостійно обрати ту людину, якій варто довіряти, на яку рівнятись. Надати розголосу благородним справам звичайних людей, які є невідомими сучасними героями України. А також, щоб звернути увагу громадськості на корупційні дії в різних гілках влади.
Втілення проекту:
Створено інформаційний ресурс WikiUa.org. А інформація знаходиться в вільному доступі за прикладом Wikipedia. Усі новини, цікаву та корисну інформацію можна дізнаватися на сторінці  WikiUa.org  у Facebook.

Для чого нам потрібні кошти? Для винагороди волонтерам, що працюють над проектом. Волонтер, який створює та 100% наповнює правдивою інформацією сторінку, отримує фінансову винагороду.

В період з травня по липень 2015 року створено 5700 сторінок проекту WikiUa.org.

Кількість переглядів головної сторінки ресурсу Wiki Чиновника становить 64124 разів.

Wiki Лікарі перегляди головної сторінки 1047 разів.

Wiki Вчителі перегляди головної сторінки 644 рази.

Wiki Герої перегляди головної сторінки 1141 раз.

Статистичні дані проекту WikiUa.org, станом на листопад 2015 року, створено 16 738 сторінок.

Кільіксть переглядів головної сторінки ресурсу Wiki Чиновника становить 2 020 284 разів.

Wiki Лікарі перегляди головної сторінки 13 933 разів.

Wiki Вчителі перегляди головної сторінки 6910 рази.

Wiki Герої перегляди головної сторінки 108 998 раз.

Зайти на ресурс, обрати на інтерактивній карті України регіон, який Вас цікавить і особу, про яку Ви хочете дізнатися (лише для Wiki Чиновника). Або відразу ввести в стрічці пошуку ім’я та прізвище конкретної людини, щоб отримати інформацію про неї.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти