Безкоштовні майстер-класи з програмування для дітей - MagneticOne.org

  • Home
  • Загальне
  • Безкоштовні майстер-класи з програмування для дітей

 В рамках Europe Code Week’s #CodeWeek благодійний фонд “Magneticone.org” та перша в Україні ІТ-школа для дітей від 5 років KidIT запрошують на безкоштовні  майстер-класи з візуального програмування дітей віком від 5 до 11 років в м. Тернополі.

   Майстер-класи будуть проводитись протягом трьох тижнів з 7 жовтня по 27 жовтня.

   Теми майстер-класів:

– “Перші кроки у програмування. ScratchJR”. Малюки познайомляться з візуальним середовищем програмування ScratchJR та запрограмують свою першу гру.

– “Моя перша гра у Scratch”. Програмування – це творчість та самовираження! За допомогою середовища візуального програмування Scratch діти створять першу власну гру.

– “Цікаві історії з Tynker”. Діти познайомляться з новою платформою візуального програмування, та створять власну анімовану історію, використовуючи базові програмні концепції та принципи кодування;

– “Квест із  роботом Dash”. Діти програмуватимуть справжнього робота, виконуючи завдання квесту, на базі візуального середовища Blockly.

– “Користуйся Інтернетом безпечно”. Діти дізнаються про можливості Інтернету та про ризики, з якими стикаються кожного дня.

– “Навчайся з Minecraft”. В цій грі приховані величезні можливості розвитку навичок і вмінь. На майстер-класі діти познайомляться  з винаходами людства та реалізують проект у Minecraft.

   Місце проведення: простір інноваційної школи ThinkGlobal, вул. Тролейбусна 9б та вул. Вільхова, 17

   Для участі в майстер-класах заповніть форму для реєстрації.

   Програмування сьогодні – це не просто модний тренд чи популярний напрям освіти. Програмування у 21 сторіччі стає однією з базових навичок, як от вміти читати чи писати. Крім того, нашою важливою місією є виховання в дітей розуміння того, що технології – це інструмент, за допомогою якого можна виразити власні думки та ідеї.

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти