Благодійний фонд Magneticone.org рекомендує

Команда благодійного фонду MagneticOne.org віднайшла супер корисний ресурс для батьків та малечі.

Натиснувши на посилання  https://derevo-kazok.org/ Ви знайдете добірку із безлічі казок українською мовою!

 

Читання повчальних історій і розповідей дітям у віці від трьох до семи років дозволяє малюку активно розвиватися.

 

Процес читання дозволяє вирішити такі важливі завдання:

 

  1. Збереження і підтримка гармонії в сім’ї. Сучасний ритм життя не залишає батькам достатньо вільного часу на спілкування з власним малюком. Тому вечірнє читання може стати чудовою сімейною традицією.
  2. Розвиток інтелектуальних можливостей. Читання корисно в будь-якому віці, незалежно від часу доби. Вечірнє читання гарно відкладається в пам’яті кожної дитини, адже перед сном тіло повністю розслабляється, а мозок, навпаки – активується. Тому малюк ввечері набагато краще сприймає новий матеріал, ніж вранці чи протягом дня. В результаті батьки можуть не лише прочитати розповідь, але і задати декілька питань своєму малюку щодо певних подій, про які він дізнався.
  3. Любов до літератури. Сучасну дитину достатньо складно зацікавити книгою, оскільки вона віддає перевагу отримувати інформацію за допомогою комп’ютера та інших гаджетів. Протягом всього дня малюк може повністю поринути в роботу за комп’ютером, а ввечері настає час «маленького слухача». Тому батьки повинні максимально використовувати цей час і часто читати різні захопливі історії.
  4. Формується світосприйняття. Під час прослуховування казки діти в віці чотирьох-п’яти років особливо люблять фантазувати і уявляти себе на місці головного героя. Разом з ним малюк переживає певні ситуації, намагається допомогти герою. Таким чином, дитина вчиться співпереживати іншим, розрізняти такі поняття як добро і зло. В педагогіці дана методика називається казкотерапією.

 

Ми певні, що тепер Ваші вечори будуть сповнені цікавими та повчальними історіями, які допоможуть дітям розвивати фантазію, креативне мислення, а також спонукати до роздумів.

Інтернет-ресурс стане у нагоді батькам для організації дозвілля малюків та позакласного читання школярів.

 

Читайте казки, мрійте, любіть українське!

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти