Екозміна.UA

  • Home
  • Екозміна.UA

Людина створює навколишнє середовище по своєму образу і подобі” (фр. географ  Елізе Реклю) 

 

Сучасна епоха – це час бурхливого розвитку науки і техніки,  неконтрольованого зростання населення Землі, поступової деградації природного середовища під впливом негативних антропогенних чинників. Окрім того, гостро постала проблема взаємозв’язку  суспільства і природи, людини і навколишнього середовища. Споживацька культура населення призвела до надмірного використання природних ресурсів, зниження природної різноманітності, забруднення навколишнього середовища. Ці фактори в свою чергу сприяли порушенню екологічної рівноваги, що складалася протягом тривалого часу і спричинили появу екологічної кризи, небезпечної для людей і довкілля. 

Проект Екозміна.UA (EcoChange.UA) покликаний привернути увагу дорослих і дітей до екологічного стану місцевості та України загалом. 

 

Метою проекту є формування екологічної свідомості та активної життєвої позиції дітей, розуміння себе у сучасному світі. Донесення важливості проблем природи та необхідності їх термінового вирішення.

 

Цілі проєкту

 

  1. привернути увагу до екологічних проблем місцевості;
  2. провести уроки екологічної грамотності з метою отримання школярами нових знань у сфері екології;
  3. ознайомити дітей із роботою Петриківського лісництва, Природного заповідника “Медобори”з метою кращого засвоєння теоретичного матеріалу;
  4. набути розголосу у ЗМІ та у соцмережах шляхом публікацій фото та відеозвітів із проведених заходів;
  5. стимулювати у дітей бажання дбати про природу, бути відповідальним за її стан;
  6. знайти шкільних екоактивістів, мотивувати їх до розробки власних екопроектів; сприяти реалізації цих проектів;
  7. сформувати мережу комунікації між учнями та студентами з  метою поширення інформації, обміну досвідом та реалізації спільних проектів та ініціатив.

 

Цільова Аудиторія

 

Діти віком від 6 до 10 років; їхні батьки; вчителі.

 

Досягнуті результати від реалізації проекту:

 

За період роботи над проектом разом із партнером Олександром Філем нам вдалося провести активності із школярами у Тернопільській школі №10 та Тернопільській школі-колегіумі Патріарха Йосифа Сліпого.

Разом із волонтерами студентами Тернопільського національного педагогічного університету було організовано уроки екологічної грамотності та було відвідано школярами та волонтерами Тернопільський обласний  центр еколого–натуралістичної творчості учнівської молоді та Петриківське лісництво.

 

Новини проекту Екозміна.UA публікуються на фейсбук сторінці.

 

Долучайся до активностей проекту, адже глобальні позитивні зміни – наслідок наших щоденних локальних дій!

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти