Карта, що вже допомагає батькам розкривати таланти їх дітей - MagneticOne.org

  • Home
  • Загальне
  • Карта, що вже допомагає батькам розкривати таланти їх дітей

Ваша дитина має улюблене заняття та хоче себе розвивати у тому ж напрямку, та ви не знаєте, де знаходиться той чи інший гурток? Тоді інтерактивна карта дитячих гуртків міста Тернополя саме для Вас!

Благодійний Фонд “MagneticOne.Org” спільно із MagneticOne Municipal Technologies розробили унікальну карту дитячих гуртків м. Тернополя, у ній знаходиться повний перелік позашкільних закладів, де можна цікаво та корисно провести дозвілля Вашої дитини.

Розуміючи усю важливість роботи з обдарованими дітьми в різного роду гуртках, карта орієнтована на широке коло батьків, зацікавлених у ранньому виявленні та подальшому розвитку у дітей нахилів і здібностей.

Важивим є те, що на карті розташована мережа позашкільних навчальних закладів. Саме це – дитячі гуртки –  є невід’ємною складовою освіти, яка впливає на виховання всесторонньої розвиненої особистості, що є важливим у формуванні професійної та особистісної сторони індивіда.

Особливістю інтерактивної карти є те, що вона містить повністю усю інформацію про обраний гурток – місце розташування, секційні заняття та додаткові відомості про позашкільні навчальні заклади (зокрема, контактні дані – адреси сайтів, електронну пошту, номери телефонів). Система тематичних шарів веб-карти дозволяє обрати гурток залежно від напрямку діяльності та вікової категорії дитини.

Тож бажаємо Вашим дітям з користю і задоволенням проводити час, розвиваючи свої таланти і здібності!

Скористатися інтерактивною картою можна за посиланням ТУТ.

За чотири місяці ресурс має вже понад 10 000 переглядів. Розвивайте таланти своїх дітей!

Також дивіться відео-відгуки про  карту дитячих гуртків:

Карта постійно оновлюваться, щоб інформація на ній завжди була актуальною. Якщо якийсь заклад не позначено на карті звертатесь за ел. поштою contact@magneticone.org чи за тел: +380970071750

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти