Корисні YouTube-канали українською мовою - MagneticOne.org

Пропонуємо добірку цікавих та корисних YouTube-каналів українською мовою. Тут ви знайдете мотивацію для подорожей Україною, можливість пройти цікаві курси рідною мовою та пізнати науку з кардинально іншої сторони.

Ukraїner –  Експедиція Україною та знайомство з її культурою, архітектурою, мистецтвом.  А також на каналі успішно стартував проект “амбасадори”, де відомі люди розповідають про рідні та важливі для них місця. 

 

Blog 360 – ще один україномовний тревел-проект про подорожі. Команда однодумців проекту їздить країною та знімає відео, показуючи українські міста: як добратися, куди піти, що скуштувати, розваги, дозвілля, історичні пам’ятки,  нові невідомі локації, цікавих людей. В об’єктив проекту потрапляє усе найцікавіше регіону і те, що справді робить місто особливим. 

 

Україна вражає – проект, який показує всю красу України та доводить, що за враженнями зовсім не обов’язково збиратися за кордон. Унікальні природні парки, краєвиди, від яких перехоплює подих, розкішні палаци – все це варте уваги!

 

Книга-мандрівка. Україна – перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях та нереальних пригодах — «Книга-мандрівка. Україна». Героями мультсеріалу стали всесвітньо відомі українці, об’єкти та події — на жаль, не добре знані на батьківщині. 

 

Цікава наука – Канал пропонує переклад і озвучення українською мовою науково-популярних та освітніх відео на різні наукові теми з фізики, астрономії, біології, географії та математики. Метою каналу є покращення ситуації із науковою грамотністю серед глядачів, які бажають отримувати інформацію українською мовою.

 

Наука та Всесвіт – переклади та озвучення українською мовою відеороликів наукової тематики про сучасні дослідження Всесвіту, природи, людини. Канал називає себе корисним для тих, хто цікавиться сучасністю і бажає знати, яким буде наше майбутнє. 585 користувачів слідкують за каналом, хоча йому вже три роки.

 

Tokar.ua – це проект, присвячений космосу, технологіям та винаходам. один з небагатьох україномовних проектів, який докладно пише про те, що відбувається в інтернеті — як в Україні, так і за кордоном.

 

toBeUkrainian – канал пропонує український переклад цікавих відео, наукових досліджень та шкільних предметів.

 

EdEra – студія онлайн-освіти. На каналі розміщено онлайн-курси, спецпроекти, інтерактивні підручники та освітні блоги. Також тут можна знайти безкоштовні та доступні 24/7 навчальні матеріали.  

 

Переклад онлайн-курсів – Цей канал вміщує в собі підбірку навчальних відео з сайту Khan Academy, що мають українські субтитри. Дані відео є найрізноманітнішої тематики (точні науки, гуманітарні науки та мистецтво, економіка, програмування і т.п.).

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти