Партнеру

  • Home
  • Партнеру

Дякуємо, що зацікавились діяльністю благодійного фонду “MagneticOne.org”. Наше партнерство є дуже цінним. Спільними зусиллями ми зможемо пришвидшити якісні зміни у нашому суспільстві, сформувати нову систему суспільних відносин, що базуватиметься на ідеях гуманізму, демократії та свободи; популяризації освіти і науки; посилення відчуття відповідальності за свою державу, почуття патріотизму та власної і громадянської гідності.

Якщо Ви вирішили стати нашим ПАРТНЕРОМ, тоді ознайомтесь з нашими проектами:

 

1. На сайті фонду www.magneticone.org оберіть серед списку активних та неактивних проектів ті, до яких Ви маєте на меті долучитися та популяризувати в своєму місті.

2. Напишіть нам, та отримайте брендову папку з усіма надрукованими матеріалами для поширення та популяризації проектів “МагнетікВан.орг”.

3. Для друку плакатів по проекту “Електронний підручник” перейдіть за посиланням https://magneticone.org/all-project-list/electronnyi-pidrychnuk/ , а також ознайомтесь з Інструкцією передачі матеріалів школам.

4. Для Вас також підготовано Сертифікати та інша брендова продукція для заохочення та приємного користування.

Діяльність благодійного фонду MagneticOne.org була б неможлива без підтримки партнерів

Нашими партнерами є різні підприємства, фундації, асоціації та просто небайдужі люди, які долучаються до праці благодійного фонду, сприяючи втіленню проектів чи надаючи матеріальну підтримку на конкретно обумовлену діяльність фонду.
Наші партнери – це однодумці, люди, які переймаються освітою, яким не байдуже майбутнє підростаючого покоління України.
Люди, які відчувають свою соціальну відповідальність, які, в міру своїх можливостей, подають руку підтримки та, об’єднуючи зусилля, роблять великі справи, що розпочинаються з маленьких кроків.
Але, в першу чергу, це люди, які люблять всім серцем Україну і хочуть внести свою лепту в її інтелектуальний розвиток.
Ми вдячні кожному, хто долучився. Ми цінуємо кожну людину, яка виявила бажання йти з нами пліч-о-пліч. Тож, наша команда твердо переконана, що сила небайдужих людей – в їх єдності.
Ми завжди відкриті для співпраці. Долучайтесь до нас: станьте тим маленьким коліщатком, яке доповнить весь механізм, щоб він працював впевнено та масштабно.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти