Онлайн-додатки для наймолодших школярів - MagneticOne.org

Світ Добра – Унікальна гра, що спонукає малечу творити добрі справи. Сюжет складається з кількох розділів. Це розповіді про те, яким чином можна допомагати ближнім. А також ігри для розвитку та новорічно-різдвяні історії про особливих діток та їх мрії. Гра містить інформацію про потужні благодійні фонди та організації України, підтримавши які можна примножити добро у цьому світі.

City Bus –   У цій навчальній грі для дошкільнят (4+), завдання гравця – кермувати автобусом, досліджувати карту міста, шукати найкращий маршрут для виконання місії, до того ж не забуваючи про правила дорожнього руху. Гра містить 9 рівнів різної складності (карта поступово стає більшою, а маршрути – довшими, з’являються нові типи пасажирів та додаткові зупинки автобуса).Гра доступна також на iOS

VIRRY – це унікальний ігровий і освітній додаток про дику природу з реальними тваринами. Він дозволяє спостерігати за кількома природними парками в прямому ефірі. Крім спостереження за тваринами, діти також можуть грати в інтерактивні ігри. Наприклад, за допомогою голосових команд або певних жестів можна погодувати вибрану тварину і дізнатися інформацію про її характер і особливості. Додаток створено за участю дитячих психологів і рекомендовано для розвитку інтересу до навколишнього світу, емоційного інтелекту і кругозору.

Kids DOODLE – це зручний додаток для малювання. На відміну від інших програм, малювати тут можна фарбами з різними ефектами, а як фон використовувати кольорову поверхню. Кожен раз, коли ви натискаєте на екран, програма випадково вибирає колір фарби. Для творчості програма також пропонує різні кисті і штампи. Творити можна і на будь-яких зображеннях, в тому числі з бібліотеки телефону. Крім того, додаток пропонує записати процес створення малюнка на відео.

Star Walk – Розробники створили унікальний анімований атлас зіркового неба і зробили його максимально зрозумілим для дітей. У додатку Star Walk Kids ви також знайдете мультфільми про космос і величезну кількість красивих ілюстрацій. Гра доступна також на iOS

Sprite Box – Весела і новаторська гра для навчання дітей створенню алгоритмів на прикладі кумедних ігор із тваринами.На екрані буде багато персонажів (пінгвін, лисиця, корова, сонечко, сердитий птах, кролик, курка тощо), керувати якими необхідно, побудувавши послідовність команд із набору кнопок. Алгоритм City включає 50 рівнів у 4 блоках, об’єднаних за рівнем складності. За відгуками, гра підходить для розвитку логіки дитини, а серед недоліків вказується наявність реклами.

 

Мобільні додатки для дітей це не завжди іграшки, це також інструмент для розвитку вашої дитини. Тут в переліку подана лише частинка додатків, із великої кількості. Якщо ви хочете дослідити більший обсяг цікавих і розвиваючих ігор для дітей,  візьміть до уваги кілька порад:

  1. спочатку гру має пограти хтось із батьків – щоб зрозуміти чи хороший і якісний продукт використовуватиме ваша дитина;
  2. ігри мають вікову категорію і для молодших вона має особливе значення, оскільки має бути спокійний темп, не агресивні кольори, цікаве і доступне для сприйняття наповнення;
  3. шукайте в закладках “Сімейні ігри”, “Ігри для дітей” і вибирайте, що підходить вашій дитині за віком;
  4. не слід обирати складні ігри для молодших дітей;
  5. обов’язково переглядайте описи, а також коментарі;
  6. контролюйте час – використання програм має бути в помірних кількостях;
  7. при виборі дитячих програм ставте собі запитання: чи буде цей додаток корисний для розвитку, чи тільки заповнюватиме час?
ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти