Опитування батьків щодо безпеки дітей в Інтернеті - MagneticOne.org

  • Home
  • Загальне
  • Опитування батьків щодо безпеки дітей в Інтернеті

За науковими дослідженнями констатується той факт, що з кожним роком все більше українських дітей користуються Інтернетом у повсякденному житті. Тим не менш, важливим є те, що збільшення цієї тенденції викликане можливістю підключитися до мережі ще й за допомогою електронних гаджетів.

Відомо, що на сьогодні Інтернет є не тільки розвагою, але й засобом спілкування, самовираження та розвитку особистості. Самостійне пізнання інформаційного світу дозволяє розширити коло інтересів дитини і сприяє її додатковій освіті, спонукає до кмітливості, привчає до самостійного розв′язання задач.

Проте, оскільки з самого початку Інтернет розвивався без будь-якого контролю, сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної.

ДУ “Державний інститут сімейної та молодіжної політики” та ГО «Інститут молоді» проводить опитування батьків щодо безпеки дітей в Інтернеті.

“Шановні батьки, наше дослідження спрямоване на вивчення особливостей використання дітьми Інтернету та їхньої безпеки в цьому середовищі.
Якщо у вас є діти до 18 років, які користуються Інтернетом через будь-які пристрої, просимо Вас долучитися до дослідження і надати чесні та відверті відповіді на запитання анкети. Інформація повідомлена Вами є конфіденційною і буде використана тільки в узагальненому вигляді.
Якщо у Вас виникнуть запитання щодо дослідження, Ви можете одержати інформацію написавши нам на електронну пошту mail@dismp.gov.ua.

Допоможіть нам отримати більше думок батьків про цю проблему та перешліть цю анкету своїм знайомим у кого є діти.

Перейти на опитування 

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти