Перелік документів

  • Home
  • Перелік документів

Документи, необхідні для здійснення державної реєстрації благодійного фонду

 

Для здійснення державної реєстрації уповноважена особа учасників має надати державному реєстратору сформований пакет документів. Перелік документів буде залежати від того, скільки учасників беруть участь у створенні благодійного фонду та хто входить до їх складу.

 

Основний перелік документів 

 

копія статуту благодійного фонду

одноосібне рішення про створення фонду (якщо благодійний фонд створено одним учасником) та протокол засідання на якому було прийняте відповідне рішення (якщо кількість учасників становить два і більше) 

Засновники – фізичні особи до пакета документів долучають копії паспортів та реєстраційних номерів платників податків, а засновники – юридичні особи надають копію свого статуту та витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

 

У разі звернення до державного реєстратора представника засновників необхідно надати нотаріально завірену довіреність на вчинення відповідних дій.

 

Після проведення державної реєстрації благодійну організацію реєструють у Реєстрі неприбуткових установ і організацій. Це слід зробити для того, аби не бути платником податку на прибуток.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти