На замітку кожному депутату! - MagneticOne.org

Сьогодні дедалі актуальнішою темою стає компетентність людей, котрі беруть на себе відповідальність вирішувати значні питання при цьому впливаючи на долю українців. Мова йде про депутатів різних рівнів кваліфікації. Тому відповідно постає питання: на скільки ці люди компетентні у своїх посадових обов’язках?

Благодійний фонд “MagneticOne.Org” розробив інтерактивний плакат “На замітку депутату”, де в рамках проекту були відібрані корисні книги та рекомендації експертів, необхідні в депутатській діяльності. З допомогою цих матеріалів депутати зможуть ознайомитися з основами тайм-менеджменту, комунікації, політтехнологій, орієнтуватися у економічних процесах, розвитку місцевого самоврядування, урбаністики, екології, орієнтування в законодавчій базі.

Результатом цього проекту є  інформаційний плакат із набором зображень титульних сторінок книжок, корисних для депутатської діяльності та розвитку управлінських здібностей. Біля кожного такого зображення розміщений QR-код, за допомогою якого, кожен депутат може завантажити напряму на електронний носій потрібний ресурс цілком безкоштовно і без реєстрації.

Унікальністю цього проекту є те, що матеріали є в повному доступі, причому завантаження є абсолютно безкоштовним та при цьому не вимагається реєстрація. Тому усі бажаючі можуть скористатися плакатом, а зокрема, депутатам чи людям, які прагнуть займатися такою діяльністю такий ресурс рекомендується.

Детальніше про проект дивіться тут
Також завантажити або переглянути плакат “На замітку депутату” можна за посиланням  тут

 

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти