Рецепти успіху

  • Home
  • Рецепти успіху


Мета  Проекту –
популяризувати навчання, самоосвіту серед молоді. За допомогою створення та поширення історій успішних людей показати, що успіх досяжний і можливий у будь якій сфері. варто лише вдосконалюватись, пробувати, не здаватись і застосовувати системний підхід.

Організатори  – Благодійний фонд “MagneticOne.Org”, рекламно-маркетингове агентство “РеклаМіст” та професійна школа Marketing HUB

Технічна підтримка – “MagneticOneTV”

Цільова аудиторія проекту – молоді люди, які займаються саморозвитком, зацікавлені у  професійному рості та планують створити власний бізнес або долучитись до стартапів інших людей.

Розширений опис проекту – Проект “ Рецепти успіху” має на меті показати молодим людям реальність і можливість росту та успішної діяльності в Україні та, зокрема, в Тернополі. Мотивуючі історії успішних всесвітньо відомих бізнесменів для декого можуть здаватись недосяжними, казковими.

Відео зображають реальних людей, які живуть і працюють поруч, які досягли успіху або впевнено йдуть до нього.

Серед молоді зараз популярний відеоконтент, тому короткі відео з багатьма різними успішними людьми найкраще передадуть суть проекту.

Назва проекту “Рецепти успіху” найкраще передає суть “кухні” розвитку, адже успіх складається з багатьох чинників і кожна людина має свій перевірений рецепт, свій секретний складник та вміє поєднувати необхідні навички, залежно від обставин.

Героями передач є люди, які щиро діляться своїм досвідом, які дають поради молоді і готові надихати своїми історіями інших.

Для цільової аудиторії створено зрозумілий алгоритм: – вивчаємо кейси – надихаймося історіями успіху реальних людей – розвиваємо та вдосконалюємо свої професійні якості – створюємо власні успішні справи.

Очікуваний результат реалізації Проекту – збільшення кількості людей, які зрозуміють важливість самоосвіти, факту, що для досягнення успіху потрібна кропітка праця, а часом і велика кількість спроб, помилок та змін в планах.

Мотивуючі історії надихнуть розвиватись, створювати свою власну справу та не боятись змін.

Етапи проекту –

  1. Зйомка серії відео, розмов з успішними людьми, які працюють у різних сферах діяльності. Відео можна розділити за  напрямками: Бізнес. Бізнесмени, які створили і очолили ефективний бізнес. Розвиток. Люди, які можуть допомогти порадами, як розвиватись, навчатись (психологи, педагоги, тренери, коучі…)Публічність. Блогери, стилісти, оратори, смм-щики, громадські діячі. Мотивація. молоді люди (в т.ч. студенти, школярі), які займають активну життєву позицію, волонтери, творчі люди, також ті, які кардинально змінили професію.
  2. Монтаж відео.
  3. Поширення готових сюжетів на усіх можливих каналах (YouTube, соц.мережі, спільноти, інформаційні та новинні портали )
  4. моніторинг та оцінка ефективності відеосюжетів (за кількістю переглядів, поширення вподобання.)

Переходьте за посиланням на канал Рецепти успіху і переглядайте відео.

Перейти за посиланням на канал Рецепти успіху і переглядати відео..

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти