Результати проектної діяльності благодійного фонду за карантинний період

  • Home
  • Загальне
  • Результати проектної діяльності благодійного фонду за карантинний період

Два місяці поспіль суспільство бореться із коронавірусною хворобою. І ми можемо побачити результат боротьби інших країн, які вийшли з карантину та повертаються до звичного життя.

Спільними силами небайдужі люди працювали, створювали ініціативи для подолання вірусу та реалізовували їх у всіх містах України.

Команда благодійного фонду Magneticone.org також працювала над подоланням вірусу, забезпеченням оптимального психологічного клімату людей, допомогу медичним працівникам та усім людям, які потребували допомоги під час карантинну.
Проте, карантинний період закінчується, люди поступово переходять у режим оффлайн.
Разом із цим ми закінчуємо проекти, які були створені для подолання Covid-19 та ділимося із вами результатами, яких було досягнуто.

 

Результат проекту #залишайсявдомайпрацюй
https://magneticone.org/prosvitnytskyi-proiekt-zalyshaisiadomaipratsiui/#1585237460511-ce611094-44fd

За два місяці роботи над проектом було зібрано 19 відео від лідерів думок, психологів, викладачів та активістів країни із закликом дотримуватися карантинних умов. У відеозаписах розкрито теми дистанційної роботи, лайфхаки облаштування дому та психологічні поради. Всі відео опубліковані на ютуб каналі Magneticone.org , їх можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/playlist?list=PLYu7dQPyHgsWZvqFxxRQIB-ni3T_ugEdG

Результат проекту Інформаційна допомога при COVID-19
https://magneticone.org/informatsiina-dopomoha-pry-covid-19/

За період роботи над проектом команда благодійного фонду систематизувала інформацію про Covid-19 із офіційних джерел. Завдяки цій ініціативі люди змогли відшукати потрібну інформацію та скористатися нею максимально швидко. Результати опубліковані на сайті у вигляді інформативних джерел, які були створені та зібрані за карантинний період.

Результати проекту Цунамі позитиву
https://www.facebook.com/tsunamipozytyvu/?ref=bookmarks

Створено фейсбук групу та наповнено позитивними постами про Covid-19 та карантинний період. Отримано 3 відео від лідерів у підтримку челенджу #COVID-19challenge-experts.

 

Результати проекту Хроніки Covid-19                                                          https://www.youtube.com/channel/UCclGdHaAkotFU9BjFEVAi2Q

Створено ютуб канал Хроніки Covid-19.
Створено 24 списки відтворення по кожній області країни у хронологічній послідовності. В загальному на каналі вдалося зібрати 375 відео, які відображені у  хронологічній послідовності.
Відео відображають стан зростання коронавірусної хвороби в Україні протягом двох місяців від початку карантину.
Перейшовши за посиланням Хроніки COVID-19, ви можете знайти плейлист свого регіону або переглянути відео з усіх куточків України.

Результати проекту Система соціальної логістика
https://magneticone.org/systema-sotsialnoi-lohistyky-m-ternopolia/#1585225655535-7352481c-7655

Проєкт покликаний забезпечити  соціально незахищені верстви населення (людей пенсійного віку; самотніх людей; людей із інвалідністю; людей,  які перебувають у складних життєвих обставинах, багатодітні сім’ї) необхідними продуктами харчування, ліками, засобами захисту та засобами особистої гігієни в умовах карантину.
Команда благодійного фонду стала партнером даного проекту та допомогла реалізувати його у м. Тернополі. Цілі проекту досягнуто. Переходьте за посиланням на ютуб  канал “MagneticOne.org” та переглядайте відеозвернення.

Допомагаючи один одному, ми робимо світ кращим!

 

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти