Розвиваючі додатки для дітей Bini Bambini - MagneticOne.org

Bini Bambini – це творче об’єднання професіоналів: дизайнерів, художників, аніматорів, програмістів, натхненних ідеєю створення розвиваючих ігор для дітей. Відомий факт, що діти найкраще пізнають світ і навчаються новому, граючи в захоплюючі ігри.

 

Для дітей грати так само природно, як і  дихати. Саме тому важливо створювати дитячі програми та розвиваючі ігри, які розкривають творчі здібності дитини, допомагають їй пізнавати щось нове та вчитися.

 

Завантажуйте ігри для малюків, які допоможуть дошкільнятам розвивати пам’ять, сферу уваги, словниковий запас та мову, а також логіку та тонкі рухливі навички.

Всі додатки підтримують українську мову та  рекомендовані дітям до 8-ми років.

 

Супер азбука

Baby ABC – гра для дітей, які хочуть вивчати букви та звуки всього алфавіту!

Вчитись читати надзвичайно легко та цікаво за допомогою веселої гри. Граючись літерами, ваші діти ознайомляться з дитячим алфавітом для малюків. Також навчаться писати та розвинуть початкові навички читання.

 

🎨Малювалка-Танцювалка

Простір для дитячої творчості! Крок за кроком ваша дитина намалює бешкетних різнокольорових звірят. Намальований крокодил🐊 завзято станцює рок-н-рол рухи для персонажів і створить свій власний танець.

Малювання на екрані захопить вашого малюка, принесе радість і задоволення. Навіть маленька дитина легко і просто сама намалює симпатичних героїв! Малювання за контуром і підказки допоможуть їй освоїти навички малювання і розвинути дрібну моторику.

 

Вчимо цифри

Гра, за допомогою якої малюки навчаться писати цифри та рахувати в ігровій формі!

Освітні ігри для дітей дошкільного віку допоможуть зробити перші кроки у великому світі математики, пробудити цікавість до нового і поліпшити практику написання цифр.

Існує тільки частина контенту, доступного в безкоштовній версії програми. Для того, щоб отримати доступ до повної версії, вам потрібно буде зробити вбудований в покупку.

 

Малювання для малюків

Додаток для створення тварин, які оживають у грі. Діти малюють кольорові картинки ще з дитячого садка! Ваша дитина буде вчитися малювати симпатичних персонажів у веселій та грайливій манері.

Це унікальний гра, яка поєднує малюнок з анімацією. Навіть найменші діти можуть навчитися малювати. Приголомшливі звукові ефекти, а також веселі анімації принесуть багато радості для маленьких художників!

 

Знаходьте більше цікавих та корисних додатків у Google Play, App Store та на сайті Bini Bambini.

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти