Створення краудфандингової платформи “Syla”

  • Home
  • Створення краудфандингової платформи “Syla”

Ціль проекту

Створення платформи для зібрання коштів на реалізацію та популяризації проектів різного характеру, а також знайти інструменти для управління фандрайзинговою компанією та спонсорським волонтерством.

Цільова аудиторія

Ініціативи, проекти яких потребують фінансової підтримки

 

Розширений опис

На сьогодні дуже цінним є внесок у розвиток суспільства. Зважаючи на це, чимало організацій, людей створюють проекти, які прагнуть створити певне підґрунтя змін, впроваджуючи на певну сферу свої погляди. Проте, є чимало перепон, які є перешкодою до бачення шляху, котрий призведе до успіху – реалізованого проекту.  

Ми створюємо вільну краудфандингову платформу “Сила” для того, щоб одні люди могли презентувати свої ідеї, які за певних (фінансових) обставин не можуть бути реалізованими, а інші вкладали в ці проекти інвестиції.

Функціонал платформи буде побудований таким чином, щоб для того, аби ідея висвітлилася на сайті, необхідно подати повний пакет інформації та відомостей, які безпосередньо мають пряме відношення до проекту, натиснувши кнопку “Створити проект”, заповнити анкету (внести туди всі необхідні дані) та відправити на затвердження адміністратору.

Кожен проект розміщений на  платформі — це повинен бути внесок в наше спільне майбутнє: якими будуть наші міста і будинки, які фільми ми будемо дивитися, яку музику слухати, які книжки читати, які цінності будемо виховувати в собі.

Краудфандинг надає можливість внести свою лепту і змінювати світ вже сьогодні.

 

 

 

Переходьте за посиланням на канал “Я – експерт” і переглядайте відео

Переходьте за посиланням на канал “Я – експерт” і переглядайте відео

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти