Команда - MagneticOne.org

Руслан Савчишин

Засновник

Засновник групи компаній бренду MagneticOne, що займаються створенням програмного забезпечення. Навчався на Факультеті комп’ютерних інформаційних технологій у Тернопільському Національному Економічному Університеті (ТНЕУ).

Окрім ралізації у бізнесі, Руслан відстоює активну громадську позицію: є співзасновником Асоціації робототехніки України, тернопільської асоціації ІТ, ГО “Твереза Україна”, школи здоров’я “Метанойа”, ГО “Рух Світанок”. Також, бере участь в реорганізації та розвитку освіти України на загальнодержавному рівні. Окрім цього, ділиться власним досвідом – читає лекції у Тернопільській бізнес-школі.

Основними інтересами є бізнес, інвестиції, IT-стартапи, SaaS, менеджмент, психологія, особистісний ріст. Прагне, шляхом впровадження сучасних технологій (зокрема в програмному забезпеченні), підвищити рівень та доступність освіти, покращити і зробити прозорою систему управління в Україні.

Яна Желябіна

Директор Благодійного фонду

Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка за спеціальністю «Психологія». Пройшла курс тренінгів у проектах «Школа громадської активності», «Вища політична школа», «Студенти для місцевих органів самоврядування – 2013 р.», «Соціально-психологічний тренінг», «Форум-театр» (методика інтерактивної роботи, направлена на вирішення соціальних проблем).

До початку діяльності в MagneticOne.org була волонтером в Польщі (доглядала та допомогала в навчанні дітей польського Товариства «Віспа»), членом ГО «МО Файне місто», організатором всеукраїнської благодійної виставки «Благодійність крізь призму об’єктива», координатором проекту «Я волонтер», співорганізатором благодійного проекту «Діти-сироти в гостях у Миколая».

Також, Яна учасниця ІІІ всеукраїнського форуму молодих лідерів, делегат від Тернополя на IV форумі Громадської асамблеї України, учасниця Міжнародної науково-практичної конференції “Актуальні проблеми протидії корупції в органах державної податкової служби України”.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти