Цікаві розвиваючі додатки для смартфона, які сподобаються дітям

  • Home
  • Загальне
  • Цікаві розвиваючі додатки для смартфона, які сподобаються дітям

Ми вже публікували підбірку цікавих сайтів для дітей, сьогодні ж пропонуємо зупинитися на дитячих додатках та інтерактивних іграх, що не лише розважають, але й навчають. З ними малюк не тільки цікаво проведе час, а й отримає користь.

1. Хто в горах? — це захоплююча подорож до Карпатських гір. Тут можна познайомитися з дідом Іваном: він і його улюблені тварини крок за кроком допоможуть дитині дізнатися багато цікавих речей. Під час подорожі дитина вивчить тварин, їх назви та голоси; засвоїть елементи арифметики; дізнається, яка їжа смакує різним тваринкам. У додатку — кілька ігор: «Звірятка» — пазли, «Лічилка» — гра, в якій діти вчитимуться рахувати звіряток, «Хто що їсть» — гра, де діти повинні вибирати їжу для тварин. Четверта гра — безпосердньо подорож самого діда Івана.

2. EndlessAlphabet.  З цим навчальним додатком для дітей ваш малюк навчиться розпізнавати написання та звучання англійських букв. Неймовірно якісна графіка, анімація та озвучка сподобаються не лише найменшим, але й дорослим. Тішить небанальний словник, а також поступове ускладнення програми: відповідно до проходження алфавіту кількість слів, прив’язаних до певної букви, збільшується. Ну і чудовою демонстрацією для закріплення засвоєного слова стане короткий візуалізуючий мультфільм.

3. Всяка музика  —  це українська музична гра-караоке для малюків та молодших дошкільнят. Відомі народні пісеньки для дітей зазвучали по-новому у виконанні Андрія Кузьменка та сучасному аранжуванні його команди. Кожна пісня-гра – це окремий маленький світ з харизматичними героями; безліччю цікавих анімацій; прихованих елементів, які треба відшукати; завдань, які необхідно виконати. Грає чудово, розвиває не лише музичний слух, але й увагу, логічне мислення та пам’ять.

4. Happy newborn.  Програма Happy newborn створена, щоб розважати малюків від одного місяця до півтора року та враховує їхні особливості. Наприклад, у ній є багато контрастних чорнобілих картинок, які малюки розрізняють краще, ніж кольорові малюнки або напівтони. Там також є різноманітні інтерактивні брязкальця, з якими малюки можуть гратися прямо на екрані. У програмі є ще розділ з ксилофоном, де немовля може створювати власну музику. А для батьків є розділи з корисною інформацією про дітей та догляд за ними. Завантажити програму можна з Google Play. Коштує вона 10 грн, але є і безплатна версія з дещо обмеженою функціональністю.

5. Українські народні аудіо-казки.  Додаток містить майже сорок українських народних казок та дитячих колискових. Казки не просто начитані – а розказані яскраво, образно, емоційно. Традиційна українська вечірня казка тепер може звучати і з телефону чи планшета.

6. Розмальовка для дітей.  Розмальовками бавилися і ми, і наші батьки та бабусі з дідусями. Різниця тільки в тому, що діти зараз можуть робити це набагато зручніше – на планшеті. У Google Play є безліч розмальовок, але в цій є багато об’єктів, різноманітні інструменти, можливість малювання та зручний інтерфейс.

7. Мишеняткова Абетка  –  Пайпопулярніша українська гра, що дозволяє малечі вивчити літери та навчитися складати слова. Розробка львівської компанії Impulsis має три рівні складності. Усю гру малюка супроводжує милий герой – мишенятко. Цікаво, що музику для гри написав учасник гурту «Пікардійська Терція» Володимир «Дональд» Якимець

8. Веселі тварини.  Гра для найменших, що дозволить дізнатися більше про милих тваринок – звуки, які вони видають, де живуть, який вигляд мають та як називаються.

9. Весела Розмальовка.  Яскрава розмальовка, що пропонує розфарбувати казковий замок, транспорт, музичні інструменти та веселих звірят. Загалом – 40 розфарбовок різного рівня складності із можливістю вивчати слова. Додаток має функції, що дозволяють ділитися результатами дитячої творчості через Фейсбук та електронну пошту.

10. LEGO® Юніори. Хлопчики і дівчатка можуть використовувати свою уяву, щоб створити свої власні Minifigures LEGO і веселі транспортні засоби, такі як автомобілі, вертольоти і вантажівки. Ця гра буде розвивати вашу дівчинку чи хлопчика, а також  цікаво гратись і дорослим. 

11.  А от мобільна гра  Jelly Band  познайомить малюка зі світом музики. Тут можна пограти на різних інструментах, створити власну групу і придумати оригінальну мелодію. Експериментуйте разом зі звуками та ритмами скільки душі заманеться.

12. Goodyear Safety Kids.  Ця  мобільна гра для дітей від Goodyear в захоплюючій і освітньої формі вчить про основи безпеки дорожнього руху. Гра розроблена для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.

13. Українська абетка для дітейГра для малюків, що допоможе вивчити літери та говорити перші слова українською мовою. Яскравий додаток для найменших.

14.  НамбіАрифметика для дошкільнят. Кумедний герой Намбі розповість малечі про числа та правила їх складання. Додаток має батьківську панель та аналітику, що демонструє у якій сфері дитина вправляється найкраще, а що потребує уваги.

15. Слова зі слівУлюблена гра – у новому форматі. З випадкового чи обраного слова необхідно утворити якомога більше нових слів. Просто, але цікаво!

16Sound Touch Lite.  Цей навчальний додаток познайомить малюка зі світом звуків. У ньому можна обирати різноманітних тварин, транспорт, музику, побут і вивчати, як звучать ті чи інші предмети та створіння. При цьому на екрані демонструються не малюнки, а справжні фотографії джерел звуку, щоб малюкові було легше їх запам’ятати та створити асоціації. Призначена вона для дітей віком від 1 до 4 років, безоплатна та працює як на Android, так і на iOS.

Мобільні додатки для дітей це не завжди іграшки, це також інструмент для розвитку вашої дитини. Тут в переліку подана лише частинка додатків, із великої кількості. Якщо ви хочете дослідити більший обсяг цікавих і розвиваючих ігор для дітей,  візьміть до уваги кілька порад:

  1. спочатку гру має пограти хтось із батьків – щоб зрозуміти чи хороший і якісний продукт використовуватиме ваша дитина;
  2. ігри мають віковий рейтинг і для молотших він має особливе значення, оскільки має бути спокійний темп, не агресивні кольори, цікаве і доступне для сприйняття наповнення;
  3. шукайте в закладках “Сімейні ігри”, “Ігри для дітей” і вибирайте, що підходить вашій дитині за віком;
  4. не перестарайтесь із складністю ігор для маленьких;
  5. обов’язково переглядайте описи, а також коментарі;
  6. використання програм має бути в помірних кількостях;
  7. а головне, при виборі дитячих програм ставте собі запитання: чи буде цей додаток корисний для розвитку, чи тільки заповнюватиме час?

 

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти