Відгуки

З 2013 року наша команда науковців реалізовує проект Наукові Пікніки в Тернопільській області. Зараз ми працюємо над реалізацією проекту громадського бюджету Центр Науки Тернополя. Ми щиро вдячні за підтримку та фінансову допомогу фонду magneticone.org наших соціальних ініціатив, а також надіємося на подальшу співпрацю.

Христина Білінська

голова Громадської організації "Центр науки Тернополя"

Благодійний фонд МagneticOne.Org дає надію, допомагає зорієнтуватись в інформаційному хаосі, надихає ставати кращим і жити думаючи, а не просто плисти за течією.  Він провокує діяти, активно розвиватись для того, щоб творити ту країну, про яку мріємо.  

Наталя Турчин

заступник керівника ГО "Творче об'єднання "Кінохвиля"

Підростаюче покоління – це майбутнє української нації. Тому дуже важливо допомагати дітям та молоді розкривати їх творчий та інтелектуальний потенціал, сприяти розширенню їх кругозору, спрямовувати на правильні ціннісні орієнтири. Значний внесок у реалізацію цих задумів робить ініціативна команда Благодійного фонду MagneticOne.Org. 

Череватий Олег

Співзасновник та фінансовий директор MagneticOne

Тренери, учні команди «Робознавці» та їх батьки щиро дякують колективу Благодійного фонду “MagneticOne.org”  за надання спонсорської підтримки в організації поїздки на Всеукраїнський фестиваль з роботехніки «Robofirst – більше ніж роботи». Без перебільшення можемо сказати, що якби не ваша допомога, то діти могли б попрощатися з мрією про поїздку у м.Київ. Ваша підтримка — свідчення небайдужого ставлення до талановитої молоді і розуміння, що діти – найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора.   

Ольга Підлатюк

керівник гуртків робототехніки КЗ ТМР “Станція юних техніків”

Дякую благодійному фонду MagneticOne.Org за організацію екскурсій в “Центр Науки” для студентів школи ThinkGlobal Ternopil. Дуже радує те, що цінності нашої школи та цього благодійного фонду збігаються. Адже команда фонду робить внесок в розширення світогляду дітей. Сподіваюся на подальшу співпрацю. Успіхів вам!

Алла Савчишин

Викладач курсу «Ораторська майстерність та ведення дебатів», школа ThinkGlobal Ternopil

Приємно вражена молодим та чуйним колективом благодійного фоду “MagneticOne.Org”. Це люди, відкриті до співпраці та різних побажань щодо вдосконалення роботи та співпраці. Це цікава освітня платформа, яка варта уваги не лише тернополян.

Оксана Бількевич

Бізнес-тренер, ведуча та спеціаліст курсу "Метафоричні асоціаційні карти"

Чудовим і корисним стало рішення MagneticOne створити інтерактивну карту гуртків м.Тернополя. Для мене, як для мами, дуже зручно, не витрачаючи часу, лише за кілька хвилин, знайти саме ті гуртки і в тому районі міста, котрі найбільше підійдуть для мого синочка. Дякую вам за чудову роботу!

Людмила Муринська

Засновниця Best Mama Club, організатор заходу Best Mama Fest

Історія – це спосіб мислення, що дозволяє відслідковувати еволюцію розвитку та причинно-наслідкові зв’язки певного процесу чи явища.  Вивчення історії дітьми сприяє патріотичному вихованню, вмінню через призму минулого будувати своє майбутнє. Тому проект “Інтерактивні навчальні карти: історія становлення території України” Благодійного Фонду MagneticOne.Org є дуже корисним та пізнавальним. Він дозволяє в цікавій формі дорослим і дітям поглиблювати свої знання, та краще розуміти історичні реалії нашої країни.

Наталія Орищак

засновниця Школи фінансового успіху для дітей та молоді “Reach and happy”

Завдяки Благодійному Фонду MagneticOne.Org була створена Інтерактивна картка дитячих гуртків м. Тернополя, яка стане добрим помічником для батьків. Адже допоможе  організувати якісне дозвілля для своїх дітей.

Лілія Проць

громадська діячка, спортива аніматорка, співзасновниця дитячої школи “Дивосвіт”

Музей IT – унікальна нагода для усіх бажаючих познайомитись із різними видами техніки, телефонії, накопичувальної інформації, глянути на їхню еволюцію, збагнути всю велич технічного процесу.

Віра Микулик

керівниця ГО “Клуб ділових людей у м. Тернопіль”

Благодійність і соціальні проекти неможливі без ідеї та фінансових ресурсів на її реалізацію. Краудфандингова платформа “Syla” – це універсальний майданчик, який може об’єднати тих, хто з одного боку має гарну ідею, а з іншого – тих, хто має кошти для її втілення.

Ірина Демкура

Президент жіночого клубу “Ділова українська жінка у Тернопільській області”, співвласниця ТЦ “Атріум”

Ініціатива краудфандингових платформ – перспектива нашого майбутнього. Цивілізоване суспільство приречене на реалізацію соціальних проектів, оскільки гуртом можна зробити багато добрих справ. Приємно, що Благодійний Фонд “MagneticOne.Org” розуміє потребу у такому онлайн ресурсі.

Богдан Буяк

ректор Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка

Проекти, які побудовані на ефекті синергії у світі вже давно довели свою ефективність. Краудфандингова платформа “Syla”, яка розроблена командою Благодійному Фонду MagneticOne.Org” є майданчиком для реалізації проектів, які мають хорошу віддачу, оскільки дозволяють втілити їх у реальність із допомогою команди однодумців та небайдужих людей.

Віктор Мацикур

тренер, спортсмен, громадський діяч

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти