Змі про фонд

  • Home
  • Змі про фонд

У Тернополі відкрився оновлений музей інформаційних технологій

Це — спільне дітище міської Станції юних техніків i благодійного фонду MagneticOne.Org, який займається впровадженням сучасних ІТ-технологій у галузі освіти та збереженням історії технічного прогресу.

Україна молода

У Тернополі незабаром відкриється музей еволюції інформаційних технологій

Ще однією цікавою ініціативою благодійного фонду MagneticOne.Org є створення музею IT для покращення знань учнів та студентів про історію змін технологій.

Тижневик “Номер один”

Тернополяни вчать українців жити правомірно

Проект, мета якого дати громадянам корисну та практичну інформацію, як діяти у випадку різноманітних побутових, житлово-комунальних, життєвих трафунків, започаткували у благодійному фонді MagneticOne.Org у партнерстві із Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області.

20 хвилин

На Дні кар’єри ЄС тернопільських фахівців навчили захищати власні права

Під час Дня кар’єри ЄС для майбутніх фахівців різних галузей презентували систему безоплатної правової допомоги. Студенти, учні та працедавці могли відвідати мобільний пункт консультування. Там експерти надавали правові консультації.

Телеграф

Майстер-клас із візуального програмування для дітей

У вашого малюка вже є планшет, або він мріє про нього більше за все на світі? Ви хочете, щоб дитина використовувала гаджети не так часто, і з користю? Вам цікаві сучасні освітні напрямки (ІТ, програмування)? Тоді вам обов’язково варто це спробувати!

Дитяча афіша в Тернополі

Безкоштовні майстер-класи для дітей

В рамках проведення Європейського тижня коду KidIT Тернопіль спільно з благодійним фондом MagneticOne.org запрошують на семінар-тренінг та майстер-класи з візуального програмування дітей віком від 7 до 10 років.

Моє місто

У Тернополі провели перші майстер-класи для дітей з візуального програмування

У рамках Європейського тижня коду Благодійний фонд «MagneticOne.Org» спільно з ІТ-школою для дітей «KidIT» щосуботи проводять майстер-класи для дітей з візуального програмування.

Вільне життя

Близько дев’яноста дітей відвідали безкоштовні майстер-класи з візуального програмування

У рамках Європейського тижня коду в Україні Meet and Code реалізовується разом із Ресурсним центром ГУРТ, який є партнером Глобальної мережі TechSoup.

TeNews

Тернополян запрошують на безкоштовні уроки з візуального програмування

У рамках Європейського тижня коду благодійний фонд MagneticOne.org та перша в Україні ІТ-школа для дітей від 5 років KidIT Тернопіль запрошують 12 та 13 жовтня на семінар-тренінг та майстер-класи з візуального програмування дітей віком від 7 до 10 років.

ГОЛОВНЕ

Тернополяни виграли конкурс від Google і проведуть безкоштовні майстер-класи із програмування

Тернополяни із благодійного фонду “Magneticone.org” весною взяли участь у всеукраїнському конкурсі від Google. У ньому брало участь безліч організацій із різних країн світу.

20 хвилин

Тернополяни можуть отримувати безкоштовні майстер-класи з візуального програмування

Одна з тем майстер-класів – «Пограємо у художника! Моя перша програма у Scratch». Діти створять власний проект – діючу програму для малювання по типу Paint, та намалюють свій перший шедевр.

Терен

Проект “Переклад онлайн-курсів”: Понад 50 відеозаписів перекладено з англійської – MAGNETICONE.ORG

Спішимо повідомити вас та поділитися тим, що вже пройдено левову частку нашого шляху у проекті “Переклад онлайн курсів”

Politerno

Нагородили волонтерів проекту “Переклад онлайн курсів” – Magneticone.org

Це довготривалий проект, що має на меті українізацію безкоштовних відео-лекцій провідних світових курсів. Понад 120 людей вже стали волонтерами-перекладачами проекту, а їхній внесок можна сміливо назвати вагомим!

20 хвилин

“Кава з благодійником”: як стати благодійником та допомагати потребуючим

Двічі на тиждень на сайті 20minut.ua читайте про благодійну діяльність тернопільських меценатів, благодійників, волонтерів, підприємців. Про особливості цієї справи вони розповідають в рамках проекту “Кава з благодійником”.

20 хвилин

“Кава з благодійником»: меценати та волонтери про свою благодійність

Це проект від благодійного фонду MagneticOne.org, – розповідає керівник проекту “Кава з благодійником” Яна Желябіна. — Кожного разу на розмову за чашечкою кави ми запрошуємо меценатів, благодійників, волонтерів, спортсменів, громадських діячів.

TeNews

 

Чілдрен Кінофест 2019 представляє імідж Шостого фестивалю в Тернополі

У 2019 виповнюється 130 років від дня народження видатного режисера та актора, на честь якого був названий символ Чілдрен Кінофесту, Совеня Чарлі. На спадщину коміка на постері натякають його незмінні атрибути – масивні черевики, капелюх та тростинка.

Місто

У Тернополі стартував “Чілдрен Кінофест”

Загалом перший сеанс переглянуло близько 160-ти дітей, – розповідає координатор проекту в Тернополі Яна Желябіна. – Попереду ще тиждень фестивалю, де більше тисячі зареєстрованих глядачів обиратимуть кращий фільм.

20 хвилин

У Тернополі триває «Чілдрен Кінофест»

Короткометражки, зняті дітьми, фільм-жахастик і чорно-біла стрічка «Цирк» з Чарлі Чапліном у головній ролі. Так коротко можна описати цьогорічний, вже 6-ий фестиваль кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест».

ІНТБ

Тернополяни можуть побачити всі дитячі гуртки міста на електронній карті

У Тернополі запрацювала інтерактивна карта позашкільних закладів міста.Як повідомили IA ZIK у прес-службі міськради, на карті відображена інформація про місце розташування гуртків і секційні заняття.

Zik

“Всі гуртки для дітей зібрали в одній онлайн карті

Досі не знaєте чим зaйняти дитину після уроків? Заощадити час та полегшити пошуки гуртка для дитини дозволить нова інтерактивна карта позашкільних закладів. В одному місці можна знайти повний перелік платних та безкоштовних позашкільних закладів, де можна цікаво та корисно провести дозвілля дитини.

20 хвилин

В Тернополе создается музей IT – житель Николаева передал туда свою коллекцию

Все экспонаты были приобретены Евгением Мизевым на аукционах Украины с целью сохранить часть тех технологий, которые с гордостью анонсировали производители чипсетов и компьютерных комплектующих.

INSHE TV

Мешканець Миколаєва зібрав експонати для музею IT в Тернополі

В Тернополі заплановано відкриття музею інформаційних технологій, до створення якого долучився житель Миколаївщини Євгеній Мізєв.

Український південь

В Тернополі з`явиться музей IT

Зразки старої електронної техніки, старі моделі різних пристроїв та гаджетів збирає у Тернополі благодійний фонд MagneticOne.Org для музею інформаційних технологій. Як повідомляє офіційний сайт фонду, музей створюється на базі “Центру науки”, який відкриють в грудні на Площі Героїв Євромайдану.

Factor

“У Тернополі відкривають “Музей ІТ” та просять приносити до них різні електронні пристрої

Сьогодні майбутній “Музей ІТ” поповнився новими експонатами, саме завдяки цій техніці можна буде простежити як змінювались мобільні телефони впродовж років. Організатори дякують Лілії Проць, що передала свій перший мобільний та ще один в робочому стані, а також фотоапарат.

Доба

“Мешканець Миколаєва зібрав експонати для музею IT в Тернополі

Ініціатори створення IT висловлюють вдячність Євгенію Мізєву, адже не одне покоління дітей та молоді будуть знайомитись з еволюцією програмного забезпечення та обчислювальної техніки. Музей буде доступним і для всіх жителів та туристів, що завітають до м.Тернополя.

Миколаївська правда

“Кава з благодійником”: меценати та волонтери про свою благодійність

Відтепер двічі на тиждень на сайті “20 хвилин” ви зможете дізнатись про благодійну діяльність тернопільських меценатів, волонтерів, підприємців та інших благодійників. Про особливості цієї справи вони розкажуть в рамках проекту “Кава з благодійником”.

20 хвилин

Тернопільським депутатам пропонують безкоштовні книги

Тернопільським депутатам пропонують безкоштовні книги. Підручники – на різні теми, що стосуються їх діяльності. Народні обранці можуть завантажити книги у рамках проекту “На замітку депутату”.

TV-4

“Віртуальна школа» – новий освітній майданчик

Благодійний фонд MagneticOne.org впевнено заявив про себе низкою вдалих, а головне корисних проектів. «Віртуальна школа» – один із таких проектів, над реалізацією якого працює креативна команда Фонду спільно із волонтерами.

www.prostir.ua

Маленькие украинцы смогут учиться в «Виртуальной школе»

Благотворительный фонд MagneticOne.org в рамках проекта «Виртуальная школа» разрабатывает и создает обучающие видеоуроки для учащихся начальных классов

hvylya.net

Українські діти зможуть навчатися в “Віртуальній школі”

Навчальні матеріали адаптовані під шкільну програму і доступні на YouTube

ukr.segodnya.ua

Українці зможуть безкоштовно навчатися у найкращих викладачів світу

Курси з українськими субтитрами допоможуть не тільки отримати нові знання, а й поліпшити свій рівень володіння англійською мовою.

ukr.segodnya.ua

Українці зможуть безкоштовно навчатися у найкращих викладачів світу

Курси з українськими субтитрами допоможуть не тільки отримати нові знання, а й поліпшити свій рівень володіння англійською мовою

www.hurtom.com

Українці зможуть безкоштовно навчатися у ліпших викладачів світу…

Команда Благодійного фонду MagneticOne.org разом з групою волонтерів, активно працює над перекладом на українську мову всесвітньо відомих онлайн-курсів з освітньої платформи Khan Academy.

te.20minut.ua

“Виртуальная школа” для детей

В рамках проекта “Виртуальная школа” Благотворительный фонд MagneticOne.org разрабатывает и создает обучающие видеоуроки для учащихся начальных классов. Все материалы находятся в свободном доступе на YouTube канале.

mama-tato.com.ua

Навчайся безкоштовно в найкращих викладачів світу

Благодійний фонд MagneticOne.org зробив переклад українською мовою всесвітньовідомих онлайн-курсів Khan Academy. Відтепер, завдяки клопіткій роботі організації, якісна іноземна освіта стає доступнішою для пересічного громадянина.

ya-student.com.ua

Мультфільми, які виховують справжніх ерудитів…

В рамках проекту “Освіта дитини ХХI століття” благодійний фонд MagneticOne.org створив єдину в Україні підбірку дитячих мультфільмів українською, англійською, німецькою мовами.

mama-tato.com.ua

Мультфільми, які виховують справжніх ерудитів

В рамках проекту “Освіта дитини ХХI століття” благодійний фонд MagneticOne.org створив єдину в Україні підбірку дитячих мультфільмів українською, англійською, німецькою мовами.

ditvora.com.ua

Створено унікальний канал з мультфільмами українською, англійською та німецькою мовами.

В рамках проекта “Освіта Дитини ХХI століття” благодійний фонд MagneticOne.org створив єдину в Україні підбірку дитячих мультфільмів українською, англійською та німецькою мовами.

mama-tato.com.ua

Обговорення проекту “1000 причин залишитися в Україні”

Обговорення проекту “1000 причин залишитися в Україні” у соціальній мережі “Вконтакті”..

vk.com

Проект “1000 причин залишитися в Україні”

Ціль проекту: за допомогою коротких відео, розміщених в Інтернеті, впливати на думку української молоді про те, що не варто виїжджати закордон на навчання або роботу.

te.20minut.ua

ІНТЕРВ’Ю ІЗ КЕРІВНИКОМ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ “МАГНЕТІКВАН.ОРГ” ОЛЬГОЮ ГОРДІЄНКО

afisha.te.ua

В Україні взялися за переклад світових онлайн-курсів

Його мета – українізувати безкоштовні відеолекції провідних світових курсів.

studway.com.ua

ПЕРЕКЛАД ОНЛАЙН-КУРСІВ

Cоціальний запит
“МагнетікВан.орг” – це український Благодійний Фонд, який був створений у 2013 році у місті Тернопіль.
www.forum.o2.ua

В Інтернеті створено єдину базу українських мультфільмів!

У Тернополі Благодійний Фонд “MagneticOne.org” в рамках проекту “Освіта дитини XXI століття” створив велику базу мультфільмів українською мовою..

dyvensvit.org

Тернопільські школярі можуть скачувати електронні підручники

Скачувати електронні підручники і не носити важких рюкзаків відтепер можуть школярі в Тернополі.

proternopil.te.ua

Проект для вчителів “Електронний підручник”

Мета проекту: перевести усі програми та підручники школи в електронний вигляд.

dity.te.ua

Один з найпопулярніших відеокурсів світу став доступним для українців

Вперше в Україні, за ініціативи Благодійного фонду MagneticOne.org, було перекладено курс “Критичне мислення” всесвітньо відомої освітньої платформи Khan Academy. В рамках проекту “Переклад …

www.prostir.ua

Благодійний фонд подарував дорогі набори LEGO Wedo 2.0 гуртківцям

Подія стала справжнім святом для дітей “Школи інформатики” Тернопільської станції юних техників. Підприємець Андрій Лобас спільно з Благодійним фондом «MagneticOne.org» закупили та подарували навчальні набори LEGO Wedo 2.0 гуртківцям центру. Вартість одного конструкторського набору 5900 грн.

Tenews

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти