Переклад онлайн-курсів. Чому саме Khan Academy?

Що таке Академія Хана? Навіщо нам перекладати курси саме з цієї платформи?

Коли ми чуємо про Академію Хана, то перше, що приходить на думку що це, мабуть, назва приватного вищого закладу десь на Середньому Сході, або й взагалі в Монголії.

Насправді, Академія Хана – це міжнародна безкоштовна освітня платформа. На ній зібрані тисячі відео-уроків з різноманітних дисциплін. Автором, засновником та “гуру” є Салман Хан. В минулому аналітик, а тепер – вчитель.

Сал Хан – це вчитель не для 20-30 учнів, це вчитель для мільйонної аудиторії слухачів по всьому світу. Що робить Сал Хан на своєму сайті “Академія Хана” – він навчає людей за допомогою онлайн-уроків та простих вправ. Це кардинально новий підхід до отримання знань. Його знаменитий та всесвітньо відомий учень Біл Гейтс сказав: “Хан, цей світовий вчитель, показав нам майбутнє освіти”.

USA - Business - Salman Khan Works with Educational Tutorial "Cellular Respiration"

Вчитися з Ханом, це ніби сидіти поруч зі старшим братом, дивитися в підручник, слухаючи його доступне пояснення

Його проект – Академія Хана – це некомерційна структура з непростою, але амбітною місією: “Безплатна освіта світового рівня для будь-якої людини у будь-якій країні”. Уявіть собі, що одна із найрозумніших та найбагатших людей планети, Біл Гейтс, оцінив сайт Хана і навчає своїх дітей по його відео.

Звичайно, Ви можете сказати: “Я не американець і не знаю англійської мови, як ці навчальні відео можуть допомогти мені? ”.

І я Вам відповім: “Саме для того, щоб ви все розуміли, ми вже 3 місяці перекладаємо відео-уроки на українську мову, точніше – субтитри до них”.

Як учень, Ви можете навчатися у власному темпі: засвоювати концепції, закріплювати пройдений матеріал.

Уроки невеликі, середня тривалість одного уроку складає 5-7 хв., тобто вони не є втомливими та нудними, а з жартами лектора, відео дуже живі. Існує ціла бібліотека курсів по темах: математика, природничі науки, економіка, гуманітарні науки та мистецтво. Наприклад, математичні відео структуровані таким чином: від відео-уроків для дошкільнят до уроків для студентів, що вже навчаються в університеті.
В рамках проекту “Переклад онлайн-курсів” ми створили канал на youtubeКурси Khan Academy українською мовоюзі списками відтворення, де зібрані відео з готовими українськими субтитрами.

Для тих, хто гарно володіє англійською, є можливість закріпити пройдений матеріал за допомогою онлайн-завдань. За проходження ви отримуєте бали, також є підказки та аналіз неправильних відповідей. Для особливо сором’язливих людей, що не люблять червоніти перед всім класом, вирішуючи завдання на дошці – це чудова нагода повправлятися.

З цим навчанням, ви не порівнюєте себе з іншими, ви не зобов’язані закріпити надлишок матеріалу чи те, що вам не є цікаве:  ви навчаєтесь заради власного задоволення. Ви можете самі себе мотивувати на навчання.

Щоб стати учнем Академії Хана треба мати лише комп’ютер, доступ до Інтернету, акаунт в гуглі або на фейсбуці та бажання вчитися – ось основні критерії.

Подумайте про те, що саме Ви живете в унікальний час, в переломний час для системи освіти і впускаючи в своє життя нові інструменти для освіти, ви міняєте не лише своє майбутнє, а й майбутнє своїх дітей!

Як працювати з сайтом Khan Academy:

Screenshot_1

 

1. Увійдіть, якщо вже маєте свій обліковий запис на цьому сайті;

2. Створіть свій обліковий запис (для учнів);

3. Створіть свій обліковий запис (для вчителів);

4. Створіть свій обліковий запис (для батьків).

Screenshot_2

 

Ви можете зайти з існуючого облікового запису:

1.  Facebook

2. Gmail

3. Або створити свій власний без прив’язки до акаунту в соцмережах.

Screenshot_3

1. Вкладочка “Предмети” містить в собі цікаві розділи:

2. Математика

3. Наука

4. Економіка та фінанси

5. Мистецтво та гуманітарні науки

6. Інформатика

Screenshot_4

1. Вкладка для переходу на сторінку з відео контентом (уроками)

2. Кнопка “Старт” для початку виконання практичних завдань

3.  Шкала прогресу по заданій темі

 

 

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти