Ранкові посиденьки для великих та маленьких. Звіт - MagneticOne.org

  • Home
  • Загальне
  • Ранкові посиденьки для великих та маленьких. Звіт

25 червня команда Благодійного Фонду провела перший масштабний захід для батьків з дітьми – “Ранкові посиденьки для великих та маленьких”.
“Посиденьки” відбувалися в гостинній ресторації “Бункермуз”, де сама атмосфера сприяла затишку, творчості та народженню нових ідей.
Батьки прийшли зі своїми діточками, якими зразу ж заопікувалися аніматори з дитячого центру розвитку “Бебіко”. Отож, діти весело проводили час, розфарбовуючи розмальовки і граючись в лото. Дітям забава, а батькам – чистий спокій.

[slideshow_deploy id=’933′]

Розпочався захід з короткої лекції керівника Благодійного Фонду та дитячого центру “Бебіко”, Ольги Гордієнко, про ранні методики розвитку дітей. Адже, діточок потрібно почати розвивати не зі школи або садочка, а навіть набагато раніше – з самого народження.
На лекції було обумовлено про методику раннього розвитку М.Монтессорі, що базується на свободі, проте і про дисципліну забувати не варто; методика раннього розвитку Глена Домана – читання за допомогою спеціальних карток; методика раннього розвитку Нікітіних – ряд розвиваючих ігор для дітей з основним принципом для навчання – від простого до складного; методика раннього розвитку Сесіль Лупан – відкрийте світ своїй дитині (адаптована методика Глена Домана). Також керівник розказувала про сенсорну інтеграцію та її місце в житті кожної людини.
Під час лекції батьки запитували про те, що їх цікавить і, схоже, відкрили для себе багато нового.

Після лекції було представлено проекти Благодійного Фонду (Освіта дитини ХХІ століття, Переклад онлайн-курсів, Віртуальна школа, Електронний підручник) та показано як ними користуватись. Виявилось, що деякі свідомі батьки також відносяться до підбору мультфільмів дуже відповідально та обирають прискіпливо “поживу для розуму” своїм малюкам.
Також, було проведено майстер-клас щодо того, як вберегти дитину від набридливої реклами в мережі Інтернет. У цьому допомогла відео-інструкція, розроблена працівниками фонду.

Коли діти повернулись, Надійка Гербіш провела лотерею серед малюків і невеликий приз знайшов свого переможця – книжка Надійки “Помаранчевий дарунок” дісталася хлопчику Сашку.
Вдоволені глядачі були вже готові до відпочинку і естафету перейняла Надійка Гербіш. Ця талановита тернопільська письменниця (автор серії “Теплих історій” та декількох дитячих видань про пригоди Мишеняти) читала вголос свою авторську книгу “Пригоди у весняному саду”. Заради зустрічі з Надійкою приїхала родина із самої Вінниці!

Але на цьому “Посиденьки” не закінчилися, всі перейшли на чудову літню терасу та пригощалися домашньою випічкою з чаєм. А на десерт був щирий дитячий сміх – істинно найкращий показник того, що захід видався на славу.

Ми будемо і надалі проводити такі заходи, можливо, тематичні. Слідкуйте за новинами, щоб дізнатись про наступні зустрічі!

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти