Інтерактивна карта “Дерев’яні храми Тернопільщини”

 • Home
 • Активні
 • Інтерактивна карта “Дерев’яні храми Тернопільщини”

Інтерактивна карта “Дерев’яні храми Тернопільщини”

Створити географічний веб-додаток “Дерев’яні храми Тернопільщини” для структуризації, поширення та популяризації інформації про пам’ятки дерев’яної архітектури рідного краю, привернення уваги суспільства до проблем їх охорони та збереження.
images
 • Опис проекту

  Дерев’яні храми Тернопільщини, розташовані на роздоріжжі Поділля, Волині та Галичини – прекрасні та автентичні пам’ятки, в яких, напевно, найбільше виражені національні риси архітектури, увібрали в себе увесь колорит українського народу. На жаль, Тернопільські храми, які не мають аналогів у світі, відомі лише обмеженому колу фахівців та аматорів, залишаючись поза увагою внутрішнього туризму, та й суспільства взагалі. А все тому, що через людські недбання , пожежі, надмірна кількість води, навмисне знесення через міжконфесійні суперечки, варварське обшивання бляхою і пластиком – призводить до занепаду пам’яток. Згідно з цим, першим кроком на шляху реалізації проекту стало створення актуальної бази даних дерев’яних храмів Тернопільської області з системою параметрів, які описують кожен об’єкт (адреса, рік початку та закінчення будівництва, відомості про архітектора, час реконструкції та перебудови, архітектурний стиль, цікаві відомості з життя храму, його ґрунтовний опис та максимально потужний, в тому числі архівний, блок фотографій). Наступним етапом реалізації проекту стало трансформація новоствореної бази даних в середовище потужної картографії платформи ArcGIS, яка дозволила пошарово відображати дерев’яні храми Тернопільщини на веб-карті у розрізі районів. Також БФ MagneticOne. Org передбачив проведення системи заходів з популяризації веб-ресурсу як сучасного інструменту донесення інформації про багатство дерев’яної архітектури краю до широкого кола користувачів - молоді, туристів, поціновувачів дерев’яної архітектури.

 • Очікувані результати

  Створена карта - географічний веб-додаток “Дерев’яні храми Тернопільщини”

 • Цільова аудиторія

  Усі бажаючі, зокрема наймасовіша аудиторія - учні та вчителі, викладачі та студенти, туристи.

 • Допомога

  Благодійний фонд MagneticOne.Org вже почав роботу над створенням інтерактивної освітньої карти “Дерев'яні храми Тернопільщини” Звертаємось до небайдужих людей та меценатів фінансово підтримати проект. Для чого нам потрібні кошти? Кошти нам потрібні для розробки освітньо-просвітницького ресурсу, який дасть можливіть знаходити та вивчати архітектурні пам'ятки - дерев'яні храми Тернопільщини. Також, для символічних фінансових винагород нашим волонтерам, які працюють над матеріалом та працівникам, які займаються картографуванням.

 • Результат

 • Як користуватись

  Переходь за посиланням Інтерактивна карта Дерев'яні храми Тернопільщини

Фотозвіт
images

images

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти