ІТ Музей запрацював в Центрі науки - MagneticOne.org

Науково-демонстраційний освітній центр “Центр Науки” та виставку-музей інформаційних технологій відкрили у Тернополі.

Приміщення знаходиться на площі Героїв Євромайдану за торговим центром Grand.

Саме туди рекомендуємо іти всією сім’єю, цікаво буде кожному! Можна навчатись та розважатись водночас, пізнавати світ, спостерігати явища природи, побачити на практиці фізичні властивості речовин, експериментувати та досліджувати.

Центр науки це сукупність музею науки, наукових установок, міні-лабораторій, а також музею інформаційних технологій, де розміщена техніка минулого.

В “Музеї ІТ”  представлено експонати з галузі комп’ютерної техніки, є одні з перших комп’ютерів – навчальний комплекс «Пошук», «Корвет», «Аїда»; продемонстровані накопичувачі інформації – від дискет, касет, бобін до компакт-дисків та жорстких дисків різних ємностей; можна простежити еволюцію материнських плат, планок пам’яті, комп’ютерних мишок.

Не пропустіть кінопроекційну техніку, перші моделі калькуляторів, друкарських машинок та арифмометрів, моделі фототехніки, звуковідтворюючої техніки, радіоприймачів і як не згадати один з перших телевізорів «Старт» 1958 року випуску.

Величезне зацікавлення викликають моделі мобільних телефонів провідних фірм «Nokia», «Samsung», «Alcatel», «Sony», «Motorola» та інших.
Це один з перших музеїв інформаційних технологій, що створений спільними зусиллями людей, які передавали експонати з різних куточків України.
Благодійний фонд “MagneticOne.org” та КЗ ТМР “Станція юних техніків” висловлює щиру подяку усім, хто допоміг організуватись та створити даний музей. Попереду ще багато цікавого чекатиме на відвідувачів, але про це згодом.

 

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти