ТОП 15 корисних YouTube каналів для дитини

Шукаєте якісний контент українською? Пропонуємо найкращі канали YouTube для дітей українською мовою. Тут ви знайдете розвиваючі відео для дітей, якісні українські мультфільми, цікаві відеоуроки, дитячі пісні, казки, пізнавальні історії та багато іншого.

Цікава наука – канал, на якому перекладено та  озвучено науково-популярні та освітні відео на різні наукові теми з фізики, астрономії, біології, географії та математики.
Метою каналу є покращення ситуації із науковою грамотністю серед глядачів, які бажають отримувати інформацію саме українською мовою.

“Освіта дитини ХХІ ст.”  – канал створений благодійним фондом MagneticOne.org. Метою цього каналу є створення єдиної бази, яка містить україномовні повчальні казки, розвиваючі мультфільми, пісеньки, які розвивають патріотизм, доброзичливість і вміння товаришувати, для всебічного розвитку підростаючого покоління, без зайвої або шкідливої дітям інформації. Усі матеріали погруповані на 10 вікових категорій, від 8 місяців до 16 років. Також є англомовна та німецькомовна версії каналу.


Ukranimaua – канал, де зібрана колекція мультфільмів студій “КиївНаукФільм” та “УкрАнімаФільм”, починаючи з 1961 року. Серед них: Як Козаки …, Вій, Котигорошко, Казка про білу крижинку, Енеїда, Капітошка, Івасик-Телесик та інші. Це канал для дітей та дорослих. Батьки, які ще згадують старі добрі мультфільми, маєте змогу познайомити своїх дітлахів з вітчизняними мультиками!


Віртуальна школа – проект спрямований на створення навчальних відеоуроків українською мовою для школярів.
Проект корисний як дітям і батькам, так і вчителям. Педагоги можуть використовувати короткі відеоуроки як додатковий матеріал при поясненні теми на уроці, а також, заохотити учнів переглядати відео  вдома для кращого засвоєння матеріалу. Усі уроки тривають не більше 5 – 8 хвилин. В них коротко розкрито певну тему з основних дисциплін шкільної програми.


Future Education – канал, на якому розміщено мультфільми для дітей про особисті фінанси та прості фінансові лайфхаки на кожен день. Такі мультфільми допоможуть навчати дітей фінансовій грамотності  ще змалечку.  Також у вас є змога підтримати розвиток каналу.Переклад онлайн-курсів  – цей канал вміщує в собі підбірку навчальних відео з сайту Khan Academy, що мають українські субтитри. Дані освітні відео є найрізноманітнішої тематики (точні науки, гуманітарні науки та мистецтво, економіка, програмування і т.п.) і вони підійдуть як школяреві, студенту, так і кожному бажаючому. Тому що навчатись і дізнаватись щось нове ніколи не буває зарано, або пізно.З любов’ю до дітей – мабуть, один з найкращих україномовних каналів, що має на меті навчити дітей робити добро, мати хороші думки та бути добрими. Тут ви знайдете багато розвиваючих мультфільмів, уроків, казок  та дитячих пісень українською мовою. Весь матеріал зручно поділений на групи, що забезпечує швидкий пошук потрібного матеріалу.


Нова Школа – канал, де зібрано плейлисти з відеоуроків від кращих українських та світових освітніх ютуб авторів. Уроки повністю розкривають шкільну програму та набагато цікавіші за класичний підручник. Метою каналу є створення екосистеми повноцінних мультимедійних підручників по кожному  предмету з 1 по 11 клас. Уроки власного виробництва мають сертифікати Рекомендовано МОН. Повністю теорія з усіх предметів – у вільному доступі. Зробимо навчання цікавішим!

Телеканал ПЛЮСПЛЮС – розважально-пізнавальний телеканал для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку. Тут розміщено всі ті мультфільми та передачі, які є в ефірі на ТБ. Особливо хочемо звернути увагу батьків на ті з них, які мають на меті не лише розважати, а й вчити дітей: «Корисні підказки», «Казка з татом», «Це наше і це твоє».


Янко Гортало “Цікавинки для дітей”  – чудовий україномовний проект, що працює переважно на ниві дитячої літератури. Його авторами є Інга та Владислав, а Янко Гортало – то, звісно, псевдонім. Вони виховують 5-ро діток, тож віршики, оповідки, ілюстрації, відеопрезентації, пісеньки та інші вигадки – це продукт натхнення великою родиною.


Телекомпанія Малятко ТВ –  офіційний Youtube-канал Малятко ТВ, де представлені улюблені пісні дітей України. Аккаунт створено щоб зробити зручнішим доступ батьків, малюків та вихователів дитячик садочків до пісеньок, які транслюються на телеканалі. Тут ви знайдете безліч пісень, колискових, віршів, караоке та відео українською мовою.


Хмаринка  – це розважально-пізнавальний канал для малечі. На цьому каналі регулярно викладається дитяче відео для розвитку, завдяки нам маленькі діти можуть мандрувати Україною та з легкістю вивчать цифри, літери, кольори, тощо.


HeyKids – канал наповнений веселими дитячими пісеньками та барвистою анімацією у виконанні високопрофесійних співаків. Дошкільнята, батьки та вчителі люблять милих персонажів, які проведуть дітей за класичними дитячими віршиками і піснями.  Ці популярні пісні і навчальні відео для дітей зроблять Ваш будинок дитячим садом, дозволивши Вашій дитині вчитися і отримувати задоволення одночасно.


Clara Studio – канал на якому зібрані проекти християнської мультимедійної студії Clara Studio. Ця продукція транслювалася телекомпаніями України, Польщі, Словаччини, Німеччини, Італії й отримала визнання серед маленьких європейців і їхніх батьків. Тепер ж українські глядачі отримують можливість познайомитися і заприятелювати з героями дитячих сюжетів.


Каю Український – пригоди чотирирічного хлопчика на ім’я Каю, який кожен день виявляє щось цікаве з його мамою, татом, і сестричкою Розі. У пригодах беруть участь домашній кіт Гілберт, плюшевий ведмедик Тедді та іграшка динозавр Рекс. У кожному епізоді каю дізнається щось нове, як перемогти страх перед темрявою, важливість терпіння, як бути  хорошим другом, хорошим братом, та інші важливі факти з життя. Стислість, простота й оптимізм кожної серії ідеально підходять, щоб дати малятам корисні та освітні уроки.

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти