ТОП 5 книг фінансової грамотності - MagneticOne.org

Прагнення фінансової незалежності – чи не головна ціль сучасної людини. Але як навчитись правильно розпоряджатись своїми коштами, якщо цього не навчають у школі? MagneticOne.Org пропонує підбірку книг, які змінять ваше ставлення до фінансів.

Бодо Шефер “Мані або абетка грошей”

Оповідання веде дівчинка, яка з юних років почала працювати і заробляти. Другим героєм є вірний її помічник, собака-лабрадор. Книга невелика, легко читається за два дні. Книга розрахована на підлітків віком 9-13 років, хоча багато цікавого і корисного знайдуть читачі різних вікових категорій. Весь сенс видання розкривається в  цитаті “Якщо думати також, як і думав раніше, результати будуть такими ж, як і раніше”. Рух, реалізація, втілення нових ідей та пошук себе в цьому світі – запорука досягнення фінансової вершини.

 

Бодо Шефер “Шлях до фінансової свободи”

Матеріальна незалежність – ціль багатьох людей. Ця книга – покрокова інструкція до фінансової свободи та стабільності. Як звільнитися від стереотипів про гроші та заможність? Як уникнути боргів? Як правильно заощаджувати, не забувши про маленькі життєві радості, і як значно підвищити свій дохід? Бодо Шефер ділиться інсайдерською інформацією та розповідає про ефективні методи поводження з грошима, крок за кроком супроводжуючи читача на шляху до його фінансової свободи. 

 

Роберт Кіосакі “Багатий тато – бідний тато”

Ця книга не про те, як заробити гроші і стати багатим. Ця книга вчить розуміти природу грошей і грамотно управляти ними. Якщо підліток почне вчитися цьому ще в юності, то з великою ймовірністю у дорослому житті у нього не виникатимуть фінансові проблеми, пов’язані з невмінням планувати свій бюджет і вести справи.

 

Джордж Клейсона “Найбагатша людина в Вавилоні”

У книзі розкрито основні принципи накопичення і збереження капіталу. Як себе вести, щоб жити гідно, відкладаючи при цьому певну кількість грошей? Як змусити капітал приносити прибуток? Якщо ви в пошуках відповідей на ці два питання, тоді рекомендуємо дане видання.

 

Володимир Савенок “Як скласти особистий фінансовий план”

Книга – практична інструкція, яка допоможе досягти фінансової стабільності та незалежності. У ній читач  в простому та зрозумілому стилі отримає відповідь на запитання: Як зробити так, щоб навіть маленька сума грошей почала працювати на вас? Як правильно спланувати бюджет, і знайти фінанси на реалізацію ідей? 

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти