Завершення п’ятого ювілейного Чілдрен Кінофесту

  • Home
  • Загальне
  • Завершеня п’ятого ювілейного Чілдрен Кінофесту

3 червня 2018 року п’ятий ювілейний Чілдрен Кінофест завершився показом володаря Гран-прі минулого року, британською фентезі-стрічкою «Моллі Мун та чарівний підручник гіпнозу».

Чілдрен Кінофест – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою.

Варто зазначити, що впродовж фестивалю гостями безкоштовних показів стали понад 42 тисячі глядачів у 22 містах країни, зокрема понад 700 відвідувачів у Тернополі.

Щорічний фільм-переможець фестивалю визначається шляхом прямого голосування глядачів – на вході до кінотеатру кожен відвідувач отримував бюлетень, за допомогою якого оцінював фільм.

Вперше в історії фестивалю Гран-прі за підсумками глядацького голосування отримала українська стрічка-фентезі «Сторожова застава» Юрія Ковальова.

У національному конкурсі фільмів, знятих дітьми, найкращою стала анімаційна робота «Качка на ім’я Бабіліна» Надії Бабаніної з Дніпра.

Маємо для вас чудову новину! Чілдрен Кінофест повертається у 2019 році! Він відбудеться з 31 травня по 9 червня. Слідкуйте за наступними новинами та анонсами!

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти